Kaj dogaja?

Člani na petkovem "izletu" v Mokronog na kronometer za pokal Vinkel zavzeli stopničke!

Dne 27.5.2016 je kolesarsko društvo Dolenjska Balanca organizirala vzpon za Pokal Vinkl. Člani JB Team-a smo se ob 15.45 zbrali v kolesarski trgovini JB center, od kjer smo krenili proti Mokronogu.

Start je bil ob 17.10 in startalo se je na interval 1 minute. Barve JB Team-a je zastopalo 8 matadorjev, ki so se spopadli z 4,6 km dolgim vzponom s povprečnim naklonom 6%.

Najhitrejši čas je dosegel Gregor Sikošek, ki je lanskoletnega zmagovalca Alojza Poglavca, ki je dosegel fenomenalno 2. mesto premagal za nekaj pičlih sekund.

Veselje JB Team-a je dopolnil Gregor Lah, ki je osvojil odlično 4. mesto. Zahvala gre vsem navijačem, ki so bučno navijali ob progi in pa tudi organizatorju kolesarskemu klubu Dolenjska Balanca, za odlično izpeljan dogodek. Hvala in se vidimo prihodnje leto!