Kaj dogaja?

Osvojili smo 'Nebesa'

Zbudili smo se v sveže jutro, termometer je pokazal 13°C. Vendar, kot naši logotipi na dresih kažejo se ne ustrašimo takega muhastega vremena. Tudi danes ni bila izjema. Nekaj članov se je zbralo ob 8.40 in družno odrinilo proti 'deželi kozolcev' Šentrupertu, kjer je potekal maraton Vzpon v Nebesa. Že ko smo se peljali iz Mokronoga proti Šentrupertu nas je že grelo toplo poletno sonce, in takoj smo vedeli da bo dober dan. Po opravljenih formalnostih (prijave ipd…) smo, kot je že v navadi spili dobro kavo, nato si ogledali prvi kilometer vzpona in nato se odpravili na start. Start je bil ob 10.30 na parkirne prostoru v deželi kozolcev. Nato nas je pot vodila iz Šentruperta proti Prelesju, nato smo zavili desno proti Slovenski vasi in v naslednjem križišči zopet desno proti Šentrupertu. Sledil je leteči start in vzpon v Nebesa. Z vzponom je vsak član opravil po svojih najboljših močeh.

Dosegli smo odlične rezultate. Gregor S. je osvojil generalno zmago in 1.mesto v kategoriji Moški (26 d0 35 let), Matej M. je osvojil tretje mesto generalno in zmago v kategoriji Moški (do 25 let). Stopničke v kategoriji Moški do 25 let sta dopolnila Aljaž B. in Jakob K. Klubski uspeh sta dopolnila Uroš B. ki je v kategoriji Moški (26 do 35 let) osvojil drugo mesto in Gregor J. ki je v kategoriji Moški (36 do 45 let) prav tako osvojil drugo mesto.

Zopet smo v lepem številu podprli dogodek v bližnji okolici in pokazali naš slogan #druženje #zadovoljstvo #zabava